WhatsApp +90 (507) 699 22 33
 İstanbul / TürkiyeÇatalca bölgesinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

İster doğum günü, isterseniz yıldönümü... %100 müşteri memnuniyetini benimsemiş Gardeniacicekcilik.com, yılın 365 günü 7/24 sizlere hizmet veriyor. Çatalcaya sadece birkaç dakikanızı ayırarak web sitemizden ya da arayarak hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Çatalca ve civarına çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de arayarak kolayca verebilirsiniz.

Sevdiğiniz biri için hediye alacaksanız, uzun uzun düşünmenize gerek yok. Çünkü dünya üzerinde hiçkimsenin hayır diyemeyeceği tek bir hediye var: O da özel tasarım rengarenk çiçekler… Tüm duygularınızı yansıtacak çiçekler, çeşitlilik açısından da seçim yaparken size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Web sitemiz üzerinden sadece bir tık ile ulaşabileceğiniz Gardenia Çiçekçilik, şık buket seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Gardenia Çiçekçilik, Çatalcaya çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınızı sembolize edecek aranjmana dakikalar içinde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul - Çatalca Çiçekçileri

Atatürk Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi ya da Yazlık Mahallesi farketmez… Çatalca ve mahallelerine çiçek siparişi vermek Gardenia Çiçekçilik farkı ile size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Çatalcaya çiçek göndermek istediğinizde, Gardenia Çiçekçilik birbirinden şık buketler ve taptaze aranjmanlar ile en büyük yardımcınız olacak. Üstelik üyelik şartı olmadan, arayarak ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Çatalca Çiçekçi

Gardenia Çiçekçilik ile Çatalcaya çiçek siparişi vermek işte bu kadar basit! Siz de sevdiklerinize çiçek seçerken birbirinden farklı binlerce aranjman arasından güzel bir seçim yapmak için hemen Gardenia Çiçekçilik web sitesini ziyaret edebilir, tüm duygularınızı ifade edecek size en uygun buketi dakikalar içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

 Telefon : 0 (212) 676 33 33  Gsm : WhatsApp +90 (507) 699 22 33
 Mail : @gardeniacicekcilik.com Adres : Reşitpaşa Cad. No 35 / B Avcılar - İstanbul / Türkiye
Gardenia Çiçekçilik - 1984/2022 ©